PŘÍBĚH MAMI, DEJ MI...

Mami, DEJ mi... to nejsou jen ty přesnídávky a omáčky, o kterých jste již slyšeli. Mami, DEJ mi... to jsme my: Marek, Lenka a Linda. Jedna rodina, ve které každý z nás hraje důležitou roli. Jak se říká - "za vším hledej ženu", a ani u nás tomu nebylo jinak... Vše vlastně začalo, když do našeho života vstoupila Linda. Právě ona může za to, že Mami, DEJ mi... vůbec vzniklo. Její životní elán a chuť každý den objevit něco nového mě před 3 lety přivedlo k myšlence, představit českému trhu přesnídávky a později omáčky, které si vy můžete koupit každý den.

Linda byla vždy takový malý objevitel a tak jsme spolu každý den něco objevovali. Jenomže nejen z lásky a zábavy je člověk živý, je potřeba i jíst...a tak jsme s Lindou skončili v kuchyni. Naše vzájemná kulinářská alchymie měla za cíl jediné - vykouzlit příkrmy, které "byly podle všech zásad" a navíc chutnali. V našem kouzelní se nám dařilo - příkrmy nechutnali jen Lindě, ale postupně sloužili jako oblíbený dárek pro kamarády v okolí. Domů se nám pak vraceli prázdné skleničky:)

Jenomže čarovat v kuchyni a dostat produkt do business podoby jsou dvě úplně odlišné záležitosti. A v tomto momentě vstupuje do příběhu Marek - jediný mužský element v naší rodinné firmě. Byl to právě on, kdo podpořil moje myšlenky, aby Mami, DEJ mi... vzniklo. Nebýt Marka, asi bych zůstala u toho čarování. V podstatě ihned věděl, jakým směrem by se mohl celý projekt ubírat. Marek nastavil jasná pravidla a zásady, na kterých Mami, DEJ mi stojí: kvalitní suroviny-čistota produktu-jasné složení.

Naše produkty se začali oficiálně prodávat na podzim roku 2016, ale za startovací můstek budeme navždy považovat APETIT PIKNIK 2015. Šance dostat se mezi kulináře, vyprodat prvních 180 skleniček v průběhu 3 hodin a boj o poslední borůvkovou přesnídávku, to vše nám potvrdilo, že Mami, DEJ mi...MÁ SMYSL. Byla před námi dlouhá a někdy i únavná cesta plná ladění chutí, hledání správného balení až po testování každého produktu. Ale díky chuti a podpoře všech se nám podařilo dostat na trh produkty, které byli úspěšně testovány na VŠCHT - ústavu konzervace potravin, s výsledkem, že všechny naše produkty splňují podmínky pro stravu pro děti do tří let.

Od roku 2016 si naše produkty můžete koupit nebo objednat v několika vybraných obchodech nebo dětských centrech. Je za námi náročná cesta, ale my nepolevujeme a každý den se snažíme posouvat vpřed. Protože věříme, že vše co děláme  MÁ SMYSL.

 

L+M+L

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.