HRUŠKOVÁ PŘESNÍDÁVKA S BORŮVKY A AMARANTEM

7 hodnocení

Hrušková přesnídávka plná chutných borůvek, doplněna o bezlepkovou obilovinu "Amarant". Přesnídávka je vhodná pro děti od 6. měsíce.

Maximální trvanlivost 2,5 měsíce od data výroby. Jde o bezlepkový produkt, neobsahující konzervanty ani aditiva.

Je vhodný pro DĚTI, VEGETARIÁNY, VEGANY.

Je laboratorně testována a vyhovuje požadavkům na stravu pro děti do 3. let. Skladování při pokojové teplotě do 21 stupňů.

  • Skladem
49 Kč
Kategorie: PRODUKTY MAMI, DEJ MI...
Záruka: 2,5 měsíce
Hmotnost: 0.2 kg
Výživové údaje: na 100g
Energie: 224 KJ / 54 kcal
Tuky: 0,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0
Sacharidy: 10 g
z toho cukry: 8,9 g
Bílkoviny: 0,7 g
Sůl: 0 g
 

Naše hrušková přesnídávka je plná českých zelených hrušek a lesních borůvek. Navíc je doplněna o bezlepkovou obilovinu "AMARANT" v BIO kvalitě. Amarant je bezlepková obilovina, která obsahuje vysoký podíl aminokyselin  a minerálních látek. Je velice vhodná pro děti. Spolu s dobrou hruškou a borůvky vzniká kombinace, která zaujme každého.

 

Přesnídávka je připravena šetrným způsobem, kdy je ovoce zbaveno všech nečistot, uvařeno a následně pasterizováno s kapkou čerstvé citrónové šťávy. Neobsahuje žádné konzervanty ani aditiva, cukr už vůbec NE. Je tak ideální již pro nejmenší děti od 6. měsíce věku. Borůvkovo-jablečná přesnídávka je ta nejlepší forma, jak děti seznámit s něčím sladkým, a přitom zdravým.

Vzhledem k čistotě produktu je jeho energetická hodnota nízká: 224kJ/100 g výrobku. Podrobné energetické hodnoty hledejte v sekci "parametry". 

Výrobek je pasterizován - stačí otevřít, zamíchat a sníst. Nespotřebované množství je nutné uchovat v lednici a spotřebovat do 48 hodin

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.