BORŮVKOVÁ PŘESNÍDÁVKA S JABLKY A JÁHLY

22 hodnocení

Borůvková přesnídávka s jablky, doplněna o bezlepkovou obilovinu "Jáhly". Přesnídávka je vhodná pro děti od 6. měsíce.

Maximální trvanlivost 2,5 měsíce od data výroby. Jde o bezlepkový produkt, neobsahující konzervanty ani aditiva.

Je vhodný pro DĚTI, VEGETARIÁNY, VEGANY.

Je laboratorně testována a vyhovuje požadavkům na stravu pro děti do 3. let. Skladování při pokojové teplotě do 21 stupňů.

  • Skladem
49 Kč
Kategorie: PRODUKTY MAMI, DEJ MI...
Záruka: 2,5 měsíce
Hmotnost: 0.2 kg
Výživové údaje: na 100 g
Energie: 291 kJ / 69 kcal
Tuky: 0.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g
Sacharidy: 14 g
z toho cukry (?): 9 g
Bílkoviny: 1.1 g
Sůl: 0 g
 

Naše borůvková přesnídávka je plná českých jablek a lesních borůvek. Navíc je doplněna o bezlepkovou obilovinu "JÁHLY" v BIO kvalitě.  Díky vysokému obsahu antioxidantů, betakarotenu a vitaminu A, B, C jsou borůvky považovány za superpotravinu. Spolu s jablky a jáhly, pak vzniká chuť, kterou milují nejen děti, ale i dospělí.

Přesnídávka je připravena šetrným způsobem, kdy je ovoce zbaveno všech nečistot, uvařeno a následně pasterizováno s kapkou čerstvé citrónové šťávy. Neobsahuje žádné konzervanty ani aditiva, cukr už vůbec NE. Je tak ideální již pro nejmenší děti od 6. měsíce věku. Borůvkovo-jablečná přesnídávka je ta nejlepší forma, jak děti seznámit s něčím sladkým, a přitom zdravým.

Vzhledem k čistotě produktu je jeho energetická hodnota nízká: 291kJ/100 g výrobku. Podrobné energetické hodnoty hledejte v sekci "parametry". 

Výrobek je pasterizován - stačí otevřít, zamíchat a sníst. Nespotřebované množství je nutné uchovat v lednici a spotřebovat do 48 hodin

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.